Diamond nail drill bit pointed pear, EXPERT, red (4mm x 12 mm) FA100R040/12
in stock
Diamond nail drill bit pointed pear, EXPERT, red (4mm x 12 mm) FA100R040/12 quantity
Add to cart
Categories
Cosmetic sector
Devices for beauty salons
Electric files and attachments
Tags
Share
Related products
Sold
Read more
BERNINI DIAMOND SLIM CONE TIP – 150 GRIT CL 7336
Add to cart
COMBINED WAX WARMER “EXECUTIVE 800” 150W 150.020
Sold
Read more
MONET TIP CARBON CONE – MEDIUM GRAIN, CL 7347
TRIO “EVOLUTION” WAX WARMER 75W 150.015