Dijamantski kugličasti nastavak za zanoktice, crveni 180grit (2,5 mm) FA01R025
View cart
“Nastavak za električnu turpiju, Leonardo, dijamantni, granulacija 120, CL 7338” has been added to your cart.
2 in stock
Dijamantski kugličasti nastavak za zanoktice, crveni 180grit (2,5 mm) FA01R025 quantity
Add to cart
SKU
4160
Add to cart
MONOTOPILICA, FOR 3606
10.00
KOMBINOVANA TOPILICA ZA VOSAK “EXECUTIVE 800” od 150W 150.020
DUO TOPILICA ZA VOSAK “EXECUTIVE” od 50W 150.017