Dijamantski kugličasti nastavak za zanoktice, plavi 120grit (2,7 mm) FA01B027
View cart
“KOMBINOVANA TOPILICA ZA VOSAK “EXECUTIVE 800” od 150W 150.020” has been added to your cart.
7 in stock
Dijamantski kugličasti nastavak za zanoktice, plavi 120grit (2,7 mm) FA01B027 quantity
Add to cart
SKU
4161
Add to cart
TOPILICA ZA VOSAK, 800ml , FOR 434
60.00
NASTAVAK ZA ELEKTRIČNU TURPIJU, Cezanne, granulacija 200, CL 7339
DUO TOPILICA ZA VOSAK “EVOLUTION” od 50W 150.014