Dijamantski nastavak EXPERT, crveni (1 mm x 3mm) FA12R010/3
10 in stock
Dijamantski nastavak EXPERT, crveni (1 mm x 3mm) FA12R010/3 quantity
Add to cart
NASTAVCI za električnu turpiju 100 kom – 80/150/240 grita, #14178
TOPILICA ZA VOSAK, 800ml , FOR 434
60.00
KOMBINOVANA TOPILICA ZA VOSAK “EXECUTIVE 800” od 150W 150.020