Dijamantski nastavak EXPERT, crveni (1 mm x 3mm) FA12R010/3
View cart
“Nastavak za električnu turpiju, Leonardo, dijamantni, granulacija 120, CL 7338” has been added to your cart.
10 in stock
Dijamantski nastavak EXPERT, crveni (1 mm x 3mm) FA12R010/3 quantity
Add to cart
NASTAVAK ZA ELEKTRIČNU TURPIJU ZA NOKTE 14194-14193, #14195
DUO TOPILICA ZA VOSAK “EVOLUTION” od 50W 150.014
NASTAVAK ZA ELEKTRIČNU TURPIJU, Dali, karbonski, srednja granulacija, CL 7345
MONO TOPILICA ZA VOSAK 100g 40W u boji, #14150