Dijamantski nastavak EXPERT, crveni (1 mm x 3mm) FA12R010/3
View cart
“BEŽIČNA LED LAMPA ZA NOKTE 48W, #14196” has been added to your cart.
10 in stock
Dijamantski nastavak EXPERT, crveni (1 mm x 3mm) FA12R010/3 quantity
Add to cart
NASTAVAK ZA ELEKTRIČNU TURPIJU ZA NOKTE 14194-14193, #14195
NASTAVAK ZA ELEKTRIČNU TURPIJU SET 6kom, #14131
NASTAVCI za električnu turpiju 100 kom – 80/150/240 grita, #14178
DUO TOPILICA ZA VOSAK “EVOLUTION” od 50W 150.014