Dijamantski nastavak EXPERT, crveni (2,3 mm x 5mm) FA40R023/5
View cart
“NASTAVAK ZA ELEKTRIČNU TURPIJU ZA NOKTE 14194-14193, #14195” has been added to your cart.
10 in stock
Dijamantski nastavak EXPERT, crveni (2,3 mm x 5mm) FA40R023/5 quantity