Dijamantski šiljati nastavak za zanoktice, EXPERT, vatreno crveni (1,6mm x 8 mm) FA11R016/8
View cart
“MONO TOPILICA ZA VOSAK 100g 40W u boji, #14150” has been added to your cart.
30 in stock
Dijamantski šiljati nastavak za zanoktice, EXPERT, vatreno crveni (1,6mm x 8 mm) FA11R016/8 quantity
Add to cart
SKU
4159
Add to cart
MONOTOPILICA, FOR 3606
10.00
Nastavak za električnu turpiju, Klimt, keramički, srednje granulacije, CL 7333
Nastavak za električnu turpiju, Leonardo, dijamantni, granulacija 120, CL 7338
Sale!
BEŽIČNA LED LAMPA ZA NOKTE 48W, #14196