Dijamantski šiljati nastavak za zanoktice, EXPERT, vatreno crveni (2,3mm x 8 mm) FA11R023/8
View cart
“Nastavak za električnu turpiju, Klimt, keramički, srednje granulacije, CL 7333” has been added to your cart.
Sold
Out of stock
Related products
Sold
Read more
NASTAVAK za električnu turpiju, karbonski, srednje granulacije CL 7284
Read more
NASTAVAK za električnu turpiju, Mone, karbonski, srednja granulacija, CL 7347
Add to cart
TOPILICA ZA VOSAK, 800ml , FOR 434
60.00
Add to cart
DUO TOPILICA ZA VOSAK “EVOLUTION” od 50W 150.014