Dijamantski šiljati nastavak za zanoktice, EXPERT, vatreno crveni (2,3mm x 8 mm) FA11R023/8
View cart
“Nastavak za električnu turpiju, Leonardo, dijamantni, granulacija 120, CL 7338” has been added to your cart.
Sold