Dijamantski kugličasti nastavak za zanoktice, crveni 180grit (2,5 mm) FA01R025
2 in stock
Dijamantski kugličasti nastavak za zanoktice, crveni 180grit (2,5 mm) FA01R025 quantity
Add to cart
SKU
4160
Add to cart
NASTAVAK ZA ELEKTRIČNU TURPIJU, Dali, karbonski, srednja granulacija, CL 7345
Sold
Read more
NASTAVAK ZA ELEKTRIČNU TURPIJU, Arcimboldo, čelični, vretenasti, CL 7280
Sold
Read more
TRIO TOPILICA ZA VOSAK “EVOLUTION” od 75W 150.015