Dijamantski kugličasti nastavak za zanoktice, crveni 180grit (2,5 mm) FA01R025
View cart
“NASTAVAK ZA ELEKTRIČNU TURPIJU, Dali, karbonski, srednja granulacija, CL 7345” has been added to your cart.
2 in stock
Dijamantski kugličasti nastavak za zanoktice, crveni 180grit (2,5 mm) FA01R025 quantity