Dijamantski kugličasti nastavak za zanoktice, crveni 180grit (2,5 mm) FA01R025
View cart
“TOPILICA ZA VOSAK, 800ml , FOR 434” has been added to your cart.
2 in stock
Dijamantski kugličasti nastavak za zanoktice, crveni 180grit (2,5 mm) FA01R025 quantity
Add to cart
SKU
4160
Add to cart
KOMBINOVANA TOPILICA ZA VOSAK “EXECUTIVE 800” od 150W 150.020