Dijamantski kugličasti nastavak za zanoktice, crveni 180grit (2,5 mm) FA01R025
View cart
“MONO TOPILICA ZA VOSAK 100g 40W u boji, #14150” has been added to your cart.
2 in stock
Dijamantski kugličasti nastavak za zanoktice, crveni 180grit (2,5 mm) FA01R025 quantity
Add to cart
SKU
4160
Add to cart
MONOTOPILICA, FOR 3606
10.00
KOMBINOVANA TOPILICA ZA VOSAK “EXECUTIVE 800” od 150W 150.020