Dijamantski kugličasti nastavak za zanoktice, crveni 180grit (2,5 mm) FA01R025
View cart
“MONOTOPILICA, FOR 3606” has been added to your cart.
2 in stock
Dijamantski kugličasti nastavak za zanoktice, crveni 180grit (2,5 mm) FA01R025 quantity
Add to cart
SKU
4160
Related products
Sold
Read more
NASTAVAK za električnu turpiju, Mone, karbonski, srednja granulacija, CL 7347
Add to cart
MONO TOPILICA ZA VOSAK 100g 40W u boji, #14150