Dijamantski kugličasti nastavak za zanoktice, plavi 120grit (2,7 mm) FA01B027
View cart
“TOPILICA ZA VOSAK, 800ml , FOR 434” has been added to your cart.
7 in stock
Dijamantski kugličasti nastavak za zanoktice, plavi 120grit (2,7 mm) FA01B027 quantity
Add to cart
SKU
4161
Related products
Sold
Read more
TRIO TOPILICA ZA VOSAK “EVOLUTION” od 75W 150.015
Sold
Read more
NASTAVAK za električnu turpiju, karbonski, srednje granulacije CL 7284
Add to cart
NASTAVAK ZA ELEKTRIČNU TURPIJU ZA NOKTE 14194-14193, #14195
DUO TOPILICA ZA VOSAK “EVOLUTION” od 50W 150.014