Dijamantski kugličasti nastavak za zanoktice, plavi 120grit (2,7 mm) FA01B027
View cart
“POSUDA ZA TOPLI MANIKIR 374.032” has been added to your cart.
7 in stock
Dijamantski kugličasti nastavak za zanoktice, plavi 120grit (2,7 mm) FA01B027 quantity
Add to cart
SKU
4161
Add to cart
Nastavak za električnu turpiju, Klimt, keramički, srednje granulacije, CL 7333
MONO TOPILICA ZA VOSAK 100g 40W u boji, #14150
TRIO TOPILICA ZA VOSAK “EXECUTIVE” od 75W 150.018