Dijamantski kugličasti nastavak za zanoktice, plavi 120grit (2,7 mm) FA01B027
View cart
“Nastavak za električnu turpiju, Klimt, keramički, srednje granulacije, CL 7333” has been added to your cart.
7 in stock
Dijamantski kugličasti nastavak za zanoktice, plavi 120grit (2,7 mm) FA01B027 quantity
Add to cart
SKU
4161
Add to cart
NASTAVCI za električnu turpiju 100 kom – 80/150/240 grita, #14178
Sold
Read more
NASTAVAK za električnu turpiju, karbonski, srednje granulacije CL 7284
DUO TOPILICA ZA VOSAK “EXECUTIVE” od 50W 150.017