Dijamantski kugličasti nastavak za zanoktice, plavi 120grit (2,7 mm) FA01B027
View cart
“NASTAVCI za električnu turpiju 100 kom – 80/150/240 grita, #14178” has been added to your cart.
7 in stock
Dijamantski kugličasti nastavak za zanoktice, plavi 120grit (2,7 mm) FA01B027 quantity
Add to cart
SKU
4161
Add to cart
KOMBINOVANA TOPILICA ZA VOSAK “EXECUTIVE 800” od 150W 150.020
NASTAVCI za električnu turpiju 100 kom – 80/150/240 grita, #14178
Sold
Read more
TRIO TOPILICA ZA VOSAK “EVOLUTION” od 75W 150.015