Dijamantski kugličasti nastavak za zanoktice, plavi 120grit (2,7 mm) FA01B027
View cart
“Nastavak za električnu turpiju, Leonardo, dijamantni, granulacija 120, CL 7338” has been added to your cart.
7 in stock
Dijamantski kugličasti nastavak za zanoktice, plavi 120grit (2,7 mm) FA01B027 quantity