Dijamantski kugličasti nastavak za zanoktice, plavi 120grit (2,7 mm) FA01B027
View cart
“BEŽIČNA LED LAMPA ZA NOKTE 48W, #14196” has been added to your cart.
7 in stock
Dijamantski kugličasti nastavak za zanoktice, plavi 120grit (2,7 mm) FA01B027 quantity
Add to cart
SKU
4161
Add to cart
NASTAVCI za električnu turpiju 100 kom – 80/150/240 grita, #14178
KOMBINOVANA TOPILICA ZA VOSAK “EXECUTIVE 800” od 150W 150.020
POSUDA ZA TOPLI MANIKIR 374.032
36.00
DUO TOPILICA ZA VOSAK “EVOLUTION” od 50W 150.014