Dijamantski kugličasti nastavak za zanoktice, plavi 120grit (2,7 mm) FA01B027
View cart
“NASTAVAK ZA ELEKTRIČNU TURPIJU, Dali, karbonski, srednja granulacija, CL 7345” has been added to your cart.
7 in stock
Dijamantski kugličasti nastavak za zanoktice, plavi 120grit (2,7 mm) FA01B027 quantity