Dijamantski kugličasti nastavak za zanoktice, plavi 120grit (2,7 mm) FA01B027
View cart
“UGRADNI ASPIRATOR ZA MANIKIR STOLOVE 370.647” has been added to your cart.
7 in stock
Dijamantski kugličasti nastavak za zanoktice, plavi 120grit (2,7 mm) FA01B027 quantity
Add to cart
SKU
4161
Add to cart
Nastavak za električnu turpiju, Leonardo, dijamantni, granulacija 120, CL 7338
Sold
Read more
NASTAVAK ZA ELEKTRIČNU TURPIJU, Arcimboldo, čelični, vretenasti, CL 7280
Sold
Read more
TRIO TOPILICA ZA VOSAK “EVOLUTION” od 75W 150.015