Dijamantski nastavak EXPERT, crveni (1 mm x 3mm) FA12R010/3
View cart
“MONO TOPILICA ZA VOSAK 100g 40W u boji, #14150” has been added to your cart.
10 in stock
Dijamantski nastavak EXPERT, crveni (1 mm x 3mm) FA12R010/3 quantity
Add to cart
NASTAVAK ZA ELEKTRIČNU TURPIJU, Dali, karbonski, srednja granulacija, CL 7345
Nastavak za električnu turpiju, Leonardo, dijamantni, granulacija 120, CL 7338
Sold
Read more
NASTAVAK ZA ELEKTRIČNU TURPIJU, Arcimboldo, čelični, vretenasti, CL 7280
TRIO TOPILICA ZA VOSAK “EXECUTIVE” od 75W 150.018