Dijamantski nastavak EXPERT, crveni (2,3 mm x 5mm) FA40R023/5
View cart
“MONOTOPILICA, FOR 3606” has been added to your cart.
10 in stock
Dijamantski nastavak EXPERT, crveni (2,3 mm x 5mm) FA40R023/5 quantity
Add to cart
MONOTOPILICA, FOR 3606
10.00
NASTAVAK ZA ELEKTRIČNU TURPIJU ZA NOKTE, #14175
NASTAVAK ZA ELEKTRIČNU TURPIJU SET 6kom, #14131
DUO TOPILICA ZA VOSAK “EVOLUTION” od 50W 150.014