Dijamantski nastavak EXPERT, crveni (2,3 mm x 5mm) FA40R023/5
View cart
“Nastavak za električnu turpiju, Klimt, keramički, srednje granulacije, CL 7333” has been added to your cart.
10 in stock
Dijamantski nastavak EXPERT, crveni (2,3 mm x 5mm) FA40R023/5 quantity
Add to cart
POSUDA ZA TOPLI MANIKIR 374.032
36.00
NASTAVAK ZA ELEKTRIČNU TURPIJU, Dali, karbonski, srednja granulacija, CL 7345
DUO TOPILICA ZA VOSAK “EVOLUTION” od 50W 150.014
Sold
Read more
TRIO TOPILICA ZA VOSAK “EVOLUTION” od 75W 150.015