Dijamantski nastavak EXPERT, crveni (2,3 mm x 5mm) FA40R023/5
View cart
“Nastavak za električnu turpiju, Leonardo, dijamantni, granulacija 120, CL 7338” has been added to your cart.
10 in stock
Dijamantski nastavak EXPERT, crveni (2,3 mm x 5mm) FA40R023/5 quantity
Related products
Sold
Read more
NASTAVAK ZA ELEKTRIČNU TURPIJU, Arcimboldo, čelični, vretenasti, CL 7280
Sold
Read more
NASTAVAK za električnu turpiju, Mone, karbonski, srednja granulacija, CL 7347
Add to cart
KOMBINOVANA TOPILICA ZA VOSAK “EXECUTIVE 800” od 150W 150.020