Dijamantski nastavak EXPERT, crveni (2,3 mm x 5mm) FA40R023/5
View cart
“TRIO TOPILICA ZA VOSAK “EXECUTIVE” od 75W 150.018” has been added to your cart.
10 in stock
Dijamantski nastavak EXPERT, crveni (2,3 mm x 5mm) FA40R023/5 quantity
Add to cart
NASTAVAK ZA ELEKTRIČNU TURPIJU, Cezanne, granulacija 200, CL 7339
NASTAVAK ZA ELEKTRIČNU TURPIJU ZA NOKTE, #14175
Nastavak za električnu turpiju, Leonardo, dijamantni, granulacija 120, CL 7338
DUO TOPILICA ZA VOSAK “EVOLUTION” od 50W 150.014