Dijamantski šiljati nastavak za zanoktice, EXPERT, vatreno crveni (1,6mm x 8 mm) FA11R016/8
30 in stock
Dijamantski šiljati nastavak za zanoktice, EXPERT, vatreno crveni (1,6mm x 8 mm) FA11R016/8 quantity