Dijamantski šiljati nastavak za zanoktice, EXPERT, vatreno crveni (1,6mm x 8 mm) FA11R016/8
View cart
“NASTAVAK ZA ELEKTRIČNU TURPIJU SET 6kom, #14131” has been added to your cart.
30 in stock
Dijamantski šiljati nastavak za zanoktice, EXPERT, vatreno crveni (1,6mm x 8 mm) FA11R016/8 quantity
Add to cart
SKU
4159
Add to cart
MONOTOPILICA, FOR 3606
10.00
Nastavak za električnu turpiju, Klimt, keramički, srednje granulacije, CL 7333
MONO TOPILICA ZA VOSAK 100g 40W u boji, #14150