Dijamantski šiljati nastavak za zanoktice, EXPERT, vatreno crveni (1,6mm x 8 mm) FA11R016/8
View cart
“NASTAVAK ZA ELEKTRIČNU TURPIJU, Cezanne, granulacija 200, CL 7339” has been added to your cart.
30 in stock
Dijamantski šiljati nastavak za zanoktice, EXPERT, vatreno crveni (1,6mm x 8 mm) FA11R016/8 quantity
Add to cart
SKU
4159
Add to cart
NASTAVAK ZA ELEKTRIČNU TURPIJU SET 6kom, #14131
DUO TOPILICA ZA VOSAK “EXECUTIVE” od 50W 150.017