Dijamantski šiljati nastavak za zanoktice, EXPERT, vatreno crveni (1,6mm x 8 mm) FA11R016/8
View cart
“NASTAVAK ZA ELEKTRIČNU TURPIJU ZA NOKTE 14194-14193, #14195” has been added to your cart.
30 in stock
Dijamantski šiljati nastavak za zanoktice, EXPERT, vatreno crveni (1,6mm x 8 mm) FA11R016/8 quantity
Add to cart
SKU
4159
Add to cart
MONOTOPILICA, FOR 3606
10.00
NASTAVAK ZA ELEKTRIČNU TURPIJU ZA NOKTE, #14175
UGRADNI ASPIRATOR ZA MANIKIR STOLOVE 370.647
DUO TOPILICA ZA VOSAK “EVOLUTION” od 50W 150.014