Dijamantski šiljati nastavak za zanoktice, EXPERT, vatreno crveni (1,6mm x 8 mm) FA11R016/8
View cart
“NASTAVCI za električnu turpiju 100 kom – 80/150/240 grita, #14178” has been added to your cart.
30 in stock
Dijamantski šiljati nastavak za zanoktice, EXPERT, vatreno crveni (1,6mm x 8 mm) FA11R016/8 quantity
Add to cart
SKU
4159
Add to cart
DUO TOPILICA ZA VOSAK “EVOLUTION” od 50W 150.014
Sale!
BEŽIČNA LED LAMPA ZA NOKTE 48W, #14196
219.00
NASTAVAK ZA ELEKTRIČNU TURPIJU, Dali, karbonski, srednja granulacija, CL 7345
Sold
Read more
TRIO TOPILICA ZA VOSAK “EVOLUTION” od 75W 150.015