Dijamantski šiljati nastavak za zanoktice, EXPERT, vatreno crveni (2,3mm x 8 mm) FA11R023/8
View cart
“NASTAVAK ZA ELEKTRIČNU TURPIJU ZA NOKTE 14194-14193, #14195” has been added to your cart.
Sold
Out of stock
Add to cart
NASTAVCI za električnu turpiju 100 kom – 80/150/240 grita, #14178
Add to cart
TOPILICA ZA VOSAK, 800ml , FOR 434
60.00
Nastavak za električnu turpiju, Klimt, keramički, srednje granulacije, CL 7333
Sold
Read more
TRIO TOPILICA ZA VOSAK “EVOLUTION” od 75W 150.015