Leonex / Dijamantski kruškasto-šiljati nastavak, EXPERT, crveni (4mm x 12 mm) FA100R040/12
Dijamantski kruškasto-šiljati nastavak, EXPERT, crveni (4mm x 12 mm) FA100R040/12
10 in stock