Dijamantski kruškasto-šiljati nastavak, EXPERT, crveni (4mm x 12 mm) FA100R040/12
View cart
“Nastavak za električnu turpiju, Klimt, keramički, srednje granulacije, CL 7333” has been added to your cart.
10 in stock
Dijamantski kruškasto-šiljati nastavak, EXPERT, crveni (4mm x 12 mm) FA100R040/12 quantity
Add to cart
DUO TOPILICA ZA VOSAK “EVOLUTION” od 50W 150.014