Dijamantski kruškasto-šiljati nastavak, EXPERT, crveni (4mm x 12 mm) FA100R040/12
View cart
“NASTAVAK ZA ELEKTRIČNU TURPIJU ZA NOKTE 14194-14193, #14195” has been added to your cart.
10 in stock
Dijamantski kruškasto-šiljati nastavak, EXPERT, crveni (4mm x 12 mm) FA100R040/12 quantity
Related products
Sold
Read more
NASTAVAK za električnu turpiju, karbonski, srednje granulacije CL 7284
Add to cart
MONOTOPILICA, FOR 3606
10.00
Sold
Read more
NASTAVAK za električnu turpiju, Mone, karbonski, srednja granulacija, CL 7347
KOMBINOVANA TOPILICA ZA VOSAK “EXECUTIVE 800” od 150W 150.020