Dijamantski kruškasto-šiljati nastavak, EXPERT, crveni (4mm x 12 mm) FA100R040/12
View cart
“KOMBINOVANA TOPILICA ZA VOSAK “EXECUTIVE 800” od 150W 150.020” has been added to your cart.
10 in stock
Dijamantski kruškasto-šiljati nastavak, EXPERT, crveni (4mm x 12 mm) FA100R040/12 quantity
Related products
Sold
Read more
NASTAVAK za električnu turpiju, karbonski, srednje granulacije CL 7284
Add to cart
NASTAVAK ZA ELEKTRIČNU TURPIJU ZA NOKTE, #14175
KOMBINOVANA TOPILICA ZA VOSAK “EXECUTIVE 800” od 150W 150.020