Dijamantski kruškasto-šiljati nastavak, EXPERT, crveni (4mm x 12 mm) FA100R040/12
View cart
“NASTAVAK ZA ELEKTRIČNU TURPIJU ZA NOKTE, #14175” has been added to your cart.
10 in stock
Dijamantski kruškasto-šiljati nastavak, EXPERT, crveni (4mm x 12 mm) FA100R040/12 quantity
Add to cart
POSUDA ZA TOPLI MANIKIR 374.032
36.00
NASTAVCI za električnu turpiju 100 kom – 80/150/240 grita, #14178
Sale!
BEŽIČNA LED LAMPA ZA NOKTE 48W, #14196