Dijamantski kruškasto-šiljati nastavak, EXPERT, crveni (4mm x 12 mm) FA100R040/12
View cart
“NASTAVCI za električnu turpiju 100 kom – 80/150/240 grita, #14178” has been added to your cart.
10 in stock
Dijamantski kruškasto-šiljati nastavak, EXPERT, crveni (4mm x 12 mm) FA100R040/12 quantity