Dijamantski kugličasti nastavak za zanoktice, crveni 180grit (2,5 mm) FA01R025
View cart
“Nastavak za električnu turpiju, Klimt, keramički, srednje granulacije, CL 7333” has been added to your cart.
2 in stock
Dijamantski kugličasti nastavak za zanoktice, crveni 180grit (2,5 mm) FA01R025 quantity