Dijamantski kugličasti nastavak za zanoktice, crveni 180grit (2,5 mm) FA01R025
View cart
“NASTAVAK ZA ELEKTRIČNU TURPIJU ZA NOKTE, #14175” has been added to your cart.
2 in stock
Dijamantski kugličasti nastavak za zanoktice, crveni 180grit (2,5 mm) FA01R025 quantity
Add to cart
SKU
4160
Add to cart
DUO TOPILICA ZA VOSAK “EVOLUTION” od 50W 150.014
Nastavak za električnu turpiju, Leonardo, dijamantni, granulacija 120, CL 7338
Sold
Read more
TRIO TOPILICA ZA VOSAK “EVOLUTION” od 75W 150.015