Dijamantski kugličasti nastavak za zanoktice, plavi 120grit (2,7 mm) FA01B027
View cart
“NASTAVAK ZA ELEKTRIČNU TURPIJU SET 6kom, #14131” has been added to your cart.
7 in stock
Dijamantski kugličasti nastavak za zanoktice, plavi 120grit (2,7 mm) FA01B027 quantity
Add to cart
SKU
4161
Add to cart
NASTAVAK ZA ELEKTRIČNU TURPIJU SET 6kom, #14131
Nastavak za električnu turpiju, Klimt, keramički, srednje granulacije, CL 7333
Sold
Read more
NASTAVAK ZA ELEKTRIČNU TURPIJU, Arcimboldo, čelični, vretenasti, CL 7280
DUO TOPILICA ZA VOSAK “EXECUTIVE” od 50W 150.017