Dijamantski nastavak EXPERT, crveni (2,3 mm x 5mm) FA40R023/5
View cart
“BEŽIČNA LED LAMPA ZA NOKTE 48W, #14196” has been added to your cart.
10 in stock
Dijamantski nastavak EXPERT, crveni (2,3 mm x 5mm) FA40R023/5 quantity
Add to cart
NASTAVAK ZA ELEKTRIČNU TURPIJU ZA NOKTE 14194-14193, #14195
NASTAVAK ZA ELEKTRIČNU TURPIJU, Cezanne, granulacija 200, CL 7339
DUO TOPILICA ZA VOSAK “EXECUTIVE” od 50W 150.017
TRIO TOPILICA ZA VOSAK “EXECUTIVE” od 75W 150.018