Dijamantski kruškasto-šiljati nastavak, EXPERT, crveni (4mm x 12 mm) FA100R040/12
View cart
“Nastavak za električnu turpiju, Leonardo, dijamantni, granulacija 120, CL 7338” has been added to your cart.
10 in stock
Dijamantski kruškasto-šiljati nastavak, EXPERT, crveni (4mm x 12 mm) FA100R040/12 quantity
Add to cart
NASTAVAK ZA ELEKTRIČNU TURPIJU, Cezanne, granulacija 200, CL 7339
TOPILICA ZA VOSAK, 800ml , FOR 434
60.00
DUO TOPILICA ZA VOSAK “EXECUTIVE” od 50W 150.017
KOMBINOVANA TOPILICA ZA VOSAK “EXECUTIVE 800” od 150W 150.020