Dijamantski kruškasto-šiljati nastavak, EXPERT, crveni (4mm x 12 mm) FA100R040/12
View cart
“NASTAVAK ZA ELEKTRIČNU TURPIJU, Cezanne, granulacija 200, CL 7339” has been added to your cart.
10 in stock
Dijamantski kruškasto-šiljati nastavak, EXPERT, crveni (4mm x 12 mm) FA100R040/12 quantity
Add to cart
Nastavak za električnu turpiju, Klimt, keramički, srednje granulacije, CL 7333
Sold
Read more
NASTAVAK ZA ELEKTRIČNU TURPIJU, Arcimboldo, čelični, vretenasti, CL 7280
Sold
Read more
TRIO TOPILICA ZA VOSAK “EVOLUTION” od 75W 150.015