Dijamantski kruškasto-šiljati nastavak, EXPERT, crveni (4mm x 12 mm) FA100R040/12
View cart
“DUO TOPILICA ZA VOSAK “EXECUTIVE” od 50W 150.017” has been added to your cart.
10 in stock
Dijamantski kruškasto-šiljati nastavak, EXPERT, crveni (4mm x 12 mm) FA100R040/12 quantity
Add to cart
Nastavak za električnu turpiju, Leonardo, dijamantni, granulacija 120, CL 7338
NASTAVAK ZA ELEKTRIČNU TURPIJU ZA NOKTE, #14175
DUO TOPILICA ZA VOSAK “EXECUTIVE” od 50W 150.017